Hip hop

Hip-hop a rap skupiny

PSH

PSH, česká legenda v roce 2001 po dlouhém čekání vydala zásadní desku Repertoár, která ovlivnila scénu na roky dopředu. Předtím se Orion objevil na vinyl singlu Indy a Wiche Pohyb nehybnýho/Individual. Před Repertoárem také vyšel společný vinyl PSH a Indy a Wich Cesta štrýtu/Hlasuju proti. Od debutového alba vydal Orion dvě sóla a hostoval na albech od Čech až po Polsko.

Pod značkou PSH vylezl vinyl Společné zájmy/Za všechno může čas a pak bylo dlouhé ticho. PSH se za tu dobu přetransformovali ve skutečnou soběstačnou kapelu, s vlastním producentem a DJem Mikem Trafikem. Nespěchali.

V roce 2006 bez zbytečných řečí vychází nová deska Rap'n'roll a je jasné, že dějiny českého rapu se přepisují po druhé. PSH si udržují status kapely s největším vlivem na scénu, který nezneužívají k hlásání stagnace. Naopak, Rap'n'roll svým nekompromisním moderním zvukem bourá předsudky na všech frontách, i za cenu ztráty některých "fanoušků". V současné době pracuje Wladimir na svém sólo albu a zakládá label Bigg Boss, kde vychází graffity kniha "Praha 2666 Odyssey" a deska legendární české party WWW.
 Obrázek
Žádné komentáře
 
CZIN.eu