Hip hop

Freestyle battle

stahujte cele album battle night 5:
informace:Battle Night 5 se konala v Retro Music Hall 17.11.2007.
Asi v 19:30, vyšel jeden ze speakerů na stage, konkrétně Abed, a zahlásil, že začínají Freestyle Battly a začal "boj" o postup do dalších kol.
2x30 vteřin a vždy vyšel jen jeden jako vítěz. V.I.P. Zone, která byla v horním patře Retra byla nejprve prázdnější, ale postupně se zaplňovala a Welcome drinků ubívalo. Po prvním kole freestyle battlů přišel na řadu DJský set, který lidi v Retru pěkně naladil a nalákal na další okamžiky, které čekaly.
Po DJském setu DJ Digg Doggs přišel na řadu Beatbox battle.
Po beatbox battlech nemohlo přijít nic jiného než další kolo freestyle battlů.
V tomto kole už se začaly objevovat jména jako Matheus, Rest, Strapo, Metoděj a další.
Do semifinále postoupil Matheus, Strapo, Rest (který mimochodem doslova rozdrtil jednoho z freestylerů a publikum "jásalo")
Elka, který vyřadil jednoho z favoritů Metoděje, a další...
Po druhém kole freestyle battlů přišla na řadu beatbox,od diska, přes hip-hop až po jungle.
Jackpot, jeden z hlavních lákadel Battle Night 5, vyvolal v Retru obrovskou show, ke které mu napomohli fellas z Weksl Moneyaks, Marpo, Wohnout a další... Po malém setu Marpa a Wohnouta přišel na řadu křest Jackpotova prvního alba Už Je Čas. Na Jackpotovi bylo vidět, jak si celou show užívá a taky aby ne, před skoro plným Retrem.
Po křestu přišel na řadu další DJský set a netrvalo dlouho a vypuklo další kolo freestyle battlů. Podle mě nejzajímavějším battlem semifinále byl Rest VS. Mc Ondra. Battle byl velmi vyrovnaný, a tak porota musel poslat do finále oba dva...
Vítezem celých freestyle battlů byl REST, který vyhrál již třetí Battle Night a odnesl si 10 000 cash + minibike. Poté přišly na řadu 4 krásné dámy, které rozproudily publikum svým tancem.

1. Matheus vs. Pugy 2:38
2. Shorty vs. Inkognito 2:36
3. Styll Vs. Shorty 2:32
4. Ondra vs. Rest 2:28
5. Strapo vs. Murphy 2:26
6. Matheus vs. Shorty 2:15
7. Rest vs. Styll 4:01
8. Strapo vs. Ondra 2:40
9. Matheus vs. Rest 3:17
10. Strapo vs. Ondra 3:58
11. Semifinále Strapo vs. Rest 6:53
12. Finále Strapo vs. Rest 3:16

stahuj na:

 
CZIN.eu